18.07SP_WEATHER_C
SP_6.SP_2SP_6SP_WEATHER_C / SP_1SP_7.SP_3SP_6SP_WEATHER_C
SP_7.SP_9SP_5SP_WEATHER_C / SP_1SP_8.SP_9SP_4SP_WEATHER_C
SP_1SP_0.SP_1SP_6SP_WEATHER_C / SP_2SP_0.SP_3SP_WEATHER_C

Złote Belfry w "Siódemce"

Dzień Edukacji Narodowej to polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego, które obchodzimy w rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej. Miało to miejsce 14 października
1773 r. W tym roku przypada zatem 250. rocznica utworzenia Komisji Edukacji Narodowej.
Z tej właśnie okazji w naszej szkole odbyła się uroczysta gala wręczenia Złotych Belfrów, czyli nagród, które uczniowie przyznawali nauczycielom. Osoby nominowane i nagrodzone wyłonione były w wyniku anonimowego głosowania. Brali w nim udział uczniowie naszej szkoły.
Złote Belfry przyznawane były w ośmiu różnych kategoriach, a otrzymali je następujący nauczyciele:
  • pani Aneta Sojczyńska w kategorii „NAUCZYCIEL PRZYJACIEL”,
  • pani Anna Stalka w kategorii „ZŁOTY WYKŁADOWCA”,
  • pani Ewa Stępień w kategorii „SZWAJCARSKI ZEGAREK”,
  • pani Katarzyna Kowalczyk w kategorii „MISTRZ CIERPLIWOŚCI”,
  • pani Iwona Traczyk w kategorii „MISTRZ OPTYMIZMU”,
  • pan Zbigniew Solarik w kategorii „SOKOLE OKO”,
  • pan Zbigniew Solarik w kategorii „SZKOLNY PODRÓŻNIK”,
  • pani Katarzyna Wilkoszewska-Cyganek w kategorii „ULUBIENIEC ROKU”.
Uczniowie przyznali również HONOROWE ZŁOTE BELFRY. Otrzymali je Pani wicedyrektor Elżbieta Jasiulewicz i Pan Dyrektor Radosław Bartnik.
Podczas gali wręczenia Złotych Belfrów uczestnicy wysłuchali występu Kornelii Woźniak (uczennicy klasy 6A) i Justina Nemsa (z klasy 5A). Obejrzeli także pokazy taneczne w wykonaniu Justina Nemsa (z klasy 5A) i Antka Kozińskiego (z klasy 6B). Galę poprowadzili uczniowie klasy 5B: Alicja Ciemniewska, Blanka Nowińska, Laura Zawisza, Fabian Gołuchowski, Marcel Śliwakowski i Filip Ślusarek.
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w imieniu całej społeczności szkolnej, życzymy Dyrekcji, Nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi wielu sukcesów i satysfakcji z wykonywanej pracy.