11.99SP_WEATHER_C
SP_9.SP_1SP_1SP_WEATHER_C / SP_2SP_1.SP_8SP_6SP_WEATHER_C

Ho, ho, ho - Mikołajki z Kuźnią Kowalowiec

Ho, ho, ho,
Zapraszamy na Mikołajki z Kuźnią Kowalowiec!
Będzie się działo!
Zapewniamy słodkie przekąski i ciepłe napoje, bajkową, wesołą atmosferę, gry i konkursy , wspólne śpiewy, zdjęcia  ze świętym mikołajem.
Będziemy promować projekty Radomszczańskiego Budżetu Obywatelskiego.
Rozstrzygniemy też konkurs na kartkę świąteczną, którego regulamin znajduje się pod linkiem:  Regulamin konkursu
Prosimy o zabranie ze sobą ozdób choinkowych, gdyż wspólnie ubierzemy żywą choinkę.
Partnerami Spotkania Mikołajkowego są #JyskPolska - Centrum Logistyczne w Radomsku oraz Fundacja #drzewamiejskie
Spotkanie rozpocznie się o 15.30 na terenie Placu Zabaw Glinianki. Prosimy o przekazanie zaproszenia podopiecznym.
Przybywajcie!