22.29SP_WEATHER_C
SP_1SP_1.SP_7SP_7SP_WEATHER_C / SP_2SP_1.SP_6SP_6SP_WEATHER_C

Konkurs na plakat promujący mediację i Międzynarodowy Dzień Mediacji 2024

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że Ministerstwo Sprawiedliwości organizuje skierowany do dzieci i młodzieży konkurs na plakat. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu plakatu promującego mediację i Międzynarodowy Dzień Mediacji 2024.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: tablet, zegarki typu Smartwatch, słuchawki bezprzewodowe, głośniki bezprzewodowe, dyplomy oraz zaproszenie na spotkanie w Ministerstwie Sprawiedliwości.

Prace można przesyłać do dn. 09 czerwca 2024 r. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 18 września 2024 r.

Szczegóły znajdują się w regulaminie na stronie LINK - KONKURS.

Zachęcamy do polubienia fanpage MEDIACJA na portalu Facebook.

Aleksander Ratke
Główny Specjalista