PSP 7 RADOMSKO

2
PSP 7 Radomsko im. Romualda Traugutta Więcej informacji
Logo
Dobra edukacja to bilet do jakości życia! Więcej informacji
1
Dobra edukacja to bilet do jakości życia! Więcej informacji
Rekrutacja #2
Otwieramy świat wiedzy dla Ciebie! Więcej informacji

Komunikat dla ósmoklasisty

Dyrektor PSP nr 7 informuje, że logowanie do ogólnopolskiego systemu informatycznego ZIU (https://wyniki.edu.pl) w celu sprawdzenia wyników egzaminu ósmoklasisty będzie możliwe  od 31 lipca br. od godz.10:00.

Zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty będą wydawane uczniom w poniedziałek 3 sierpnia 2020 roku w oknie biblioteki szkolnej w godzinach od 8.30 do 14.00.


Z poważaniem
Elżbieta Jasiulewicz

2020-07-30 14:21:20        dodał(a): mariola

Listy uczniów przyjętych do klasy pierwszej

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7 w Radomsku informuje, że listy uczniów przyjętych do klasy pierwszej w roku szkolnym 2020/2021 zostały wywieszone w wejściu do szkoły od strony ul. Ks. K. Kościowa.
Szkoła czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00-15:00.

Radosław Bartnik

2020-07-01 12:00:22        dodał(a): mariola

Drodzy uczniowie Siódemki!

Drodzy uczniowie Siódemki!
Wszystko ma swój początek i swój koniec. 26 czerwca odbierzecie świadectwa, a tym samym zakończycie trudny rok szkolny 2019/2020. Był to czas wyjątkowy dla wszystkich - Uczniów, Rodziców, Nauczycieli. Czas obfitujący w wiele nowych doświadczeń, które musieliśmy wspólnie przeżyć. I mimo potknięć, zmęczenia, czasami irytacji możemy z dumą i satysfakcją powiedzieć, że udało nam się z sukcesem i poczuciem dobrze wypełnionego zadania zakończyć tegoroczną naukę. Życzę wszystkim udanych wakacji - bez komputera :) a absolwentom Siódemki - powodzenia i sukcesów w dalszej edukacji. Całej społeczności szkolnej życzę zdrowia, sił, humoru i powrotu we wrześniu do normalnej, realnej szkoły - pełnej gwaru, radości, uśmiechu i zadowolenia.


Pozdrawiam Was
Radosław Bartnik

2020-06-25 11:24:43        dodał(a): mariola

Zasady i harmonogram odbioru świadectw

Zasady i harmonogram odbioru świadectw w dniu 26 czerwca br.

2020-06-22 19:25:55        dodał(a): mariola

Stypendia Prezydenta Miasta

Aktualne wymagania oraz wzory wniosków w sprawie przyznawania stypendiów Prezydenta Miasta Radomska za wybitne osiągnięcia w nauce oraz osiągnięcia artystyczne.
Szczegółowe informacje znajdują się również na stronie internetowej miasta www.radomsko.pl/edukacja w zakładce stypendia.

2020-06-18 07:58:00        dodał(a): mariola

"Zaszczepimy się wiedzą o polskich odkrywcach szczepionek"

W środę 17.06.2020r. ogłoszono listę dofinansowanych projektów w I edycji konkursu

Dzieci Kapitana Nemo, wśród których znalazł się projekt Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7 w Radomsku pn."Zaszczepmy się wiedzą o polskich odkrywcach szczepionek". Program „Dzieci Kapitana Nemo” ma na celu przypomnienie sylwetek Polaków, których osiągnięcia, odkrycia czy wynalazki zrewolucjonizowały myśl ludzką i zmieniły postrzeganie świata. Projekt naszej szkoły zakłada poszerzenie wiedzy uczniów o polskich odkrywcach szczepionek XIX i XX w., takich jak m.innymi: Hilary Koprowski, Ludwik i Hanna Hirszfeldowie, Rudolf Weigl. 

2020-06-18 07:58:00        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Gniłka

Drodzy Ósmoklasiści

Drodzy Ósmoklasiści przed Wami wyjątkowy czas.

Kończycie edukację w szkole podstawowej i przystępujecie do egzaminu ósmoklasisty.
Życzymy Wam, aby osiągnięte przez Was wyniki były dla Was satysfakcjonujące.     
Życzymy, abyście zrealizowali wszystkie swoje marzenia i cele, i aby to co trudne, przychodziło Wam z łatwością, a to co na pozór niewykonalne, było dla Was jedynie drobną przeszkodą na drodze dochodzenia do sukcesów.

Niech będzie łatwo, spokojnie i oczywiście na maksymalną ilość punktów!!! wink

Dyrekcja i Nauczyciele „Siódemki”

2020-06-16 10:27:08        dodał(a): mariola

AUSTRALIA WIRTUALNIE ODKRYWA POLSKĘ

Nasza szkoła włączyła się do projektu AUSTRALIA WIRTUALNIE ODKRYWA POLSKĘ.


Mamy szansę pokazać dzieciom w Australii piękno naszego kraju dzięki akcji zaproponowanej przez Konsul Generalną RP w tym państwie, dr Monikę Kończyk!  

Akcja polega na nagraniu filmików (w języku polskim) przez uczniów i nauczycieli w swoim województwie (filmiki z tego samego województwa będą łączone), ukazujących ciekawe miejsca w Polsce - umożliwienie wirtualnej podróży do naszego kraju.
 
Zbliżają się wakacje, będzie to świetna okazja do wykorzystania wolnego czasu i przeżycia fajnej przygody.

Cała akcja ma zamknąć się najpóźniej w połowie sierpnia  
Wyjątkowo proszę o udostępnienia tego postu - mamy mało czasu, dużo pracy i ogromną szansę pokazania naszego kraju oraz naszej szkoły z jak najlepszej strony. 3

Przekazuję również list od p. Konsul, ukazujący nasze cele.

Szanowni Nauczyciele, Rodzice i Uczniowie,
Proszę o wsparcie inicjatywy zorganizowania wirtualnych wakacji w Polsce dla polskich dzieci i młodzieży które przebywają w Australii.
Tu w Australii obecnie mamy zimę i zbliżają się krótkie wakacje pomiędzy semestrami. Jednak ze względu na pandemię COVID- 19 z pewnością jest i będzie utrudnione podróżowanie po świecie. Z tego powodu zwracam się z prośbą do Was o nagranie krótkich filmików, w których pokażecie piękne miejsca w Polsce i choć na chwilę umożliwicie dzieciom i młodzieży polskiej mieszkającej w Australii podróż do Polski.

Wszystkie filmy przesłać na nasze maila:

a.groszek1206@gmail.com
kamila_cichuta@interia.pl

Pozdrawiamy serdecznie i zachęcamy do wzięcia udziału w akcji.
K.Cichuta
A.Groszek-Solecka

2020-06-10 20:01:10        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Groszek-Solecka

Przedłużenie zajęć zdalnych

Informuję Państwa, że MEN zdecydowało o kontynuowaniu nauki z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość do 26 czerwca.
Ponadto w dniach 12 (piątek po święcie Bożego Ciała),  16, 17 i 18 czerwca br. (egzamin ósmoklasisty) nie będą się odbywały zdalne lekcje.

Pozdrawiam
Radosław Bartnik

2020-06-03 17:30:53        dodał(a): mariola