SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY
Za nami Szkolny Konkurs Ortograficzny do którego zgłosiło się aż 22 uczestników spośród klas trzecich !
Uczestnicy zmierzyli się z różnorodnymi zadaniami, łamigłówkami oraz krzyżówkami ortograficznymi wykazując się świetną znajomością pisowni.
Poziom konkursu był niezwykle wysoki i bardzo wyrównany - o miejscach decydował zaledwie jeden punkt.
WYNIKI KONKURSU
- I MIEJSCE Dawid Tkaczyk
- II MIEJSCE Maja Matras
- III MIEJSCE Katarzyna Paplicka
WYRÓŻNIENIE Nika Skowron
WYRÓŻNIENIE Beniamin Gradek
Gratulujemy laureatom oraz wszystkim uczniom, którzy podjęli ortograficzne wyzwanie.
Brawo dla wszystkich uczestników!


