18.07SP_WEATHER_C
SP_7.SP_9SP_5SP_WEATHER_C / SP_1SP_8.SP_9SP_4SP_WEATHER_C
SP_1SP_0.SP_1SP_6SP_WEATHER_C / SP_2SP_0.SP_3SP_WEATHER_C

Akcja - Bądź widoczny!

Strażacy z OSP Bogwidzowy odwiedzili nasza szkołę w ramach akcji „Bądź widoczny”.
Miała ona na celu promocję bezpieczeństwa na drogach i edukację na temat znaczenia bycia widocznym w trudnych warunkach na drodze.
Strażacy spotkali się z uczniami szkoły, prowadząc pogadanki na temat bezpieczeństwa na drodze - znaczenia noszenia odblasków oraz posiadania oświetlenia rowerowego podczas jazdy jednośladem. Uczniowie, którzy przyjechali rowerami do szkoły mieli sprawdzany stan oświetlenia rowerowego oraz ilość odblasków. Braki zostały uzupełnione przez strażaków, którzy montowali światełka rowerowe oraz opaski odblaskowe.
Nie zabrakło też prezentów dla najmłodszych uczniów naszej szkoły.
Serdecznie dziękujemy OSP Bogwidzowy za przypominie uczniom, że widoczność to klucz do ich bezpieczeństwa na drodze, szczególnie w okresie jesienno-zimowym.