PSP 7 Radomsko im. Romualda Traugutta Więcej informacji
Dobra edukacja to bilet do jakości życia! Więcej informacji
Rekrutacja #2
Otwieramy świat wiedzy dla Ciebie! Więcej informacji

Ratujemy serduszko i życie Olusia!

Do piątku 19 marca br.wolontariat PSP7 zbiera środki na leczenie 2-letniego Olusia, który ma krytycznie ciężką wadę serca i czeka na operację w Lucile Packard Children’s Hospital w Stanford. Zachęcamy do poznania historii chłopca i przyłączenie się do akcji. Puszka, do której można wrzucić symboliczny grosik, znajduje się w portierni szkolnej. Razem możemy więcej!

Zobacz ...

2021-03-12 09:08:25        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Gniłka

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

9 marca uczniowie klas I-III brali udział w XIV Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik”, któremu patronuje Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ogłoszenie wyników nastąpi 10 maja 2021. Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników.
Koordynatorzy: p. M. Wiśniewska i p. J. Brylik.

2021-03-10 22:25:43        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Wiśniewska

Promujemy czytelnictwo

Nasza szkoła dołączyła do ogólnopolskiego programu, którego celem jest promowanie czytelnictwa.

2021-03-05 14:53:58        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Groszek-Solecka

Pasowanie na ucznia

????2 marca Uczniowie klasy I d przystąpili do uroczystego Pasowania na Ucznia. W ten sposób zostali oficjalnie włączeni do grona Uczniów naszej szkoły. Na zakończenie dzieci otrzymały upominki

????????????????

2021-03-05 14:53:58        dodał(a): mariola

„Cudze chwalicie, swego nie znacie”

„Cudze chwalicie, swego nie znacie” to tytuł projektu realizowanego w klasie III B. Uczniowie pod kierunkiem p. Marioli Wiśniewskiej i p. Kamili Cichuty poznawali historię Polski zawartą w legendach i baśniach. Podczas wirtualnych spacerów odwiedzali najciekawsze zakątki poszczególnych krain geograficznych, poznając zwyczaje, tradycje, stroje i język żyjącej tam ludności. Projekt miał na celu poszerzenie wiadomości o regionach Polski, wyrabianie umiejętności korzystania z różnych źródeł informacji, kształtowanie samodzielności w działaniu oraz rozwijanie umiejętności współpracy.

2021-03-01 18:41:32        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Wiśniewska

Światowy dzień kota

Szkolny Wolontariat  w ramach ogłoszonej akcji z okazji „Światowego  dnia kota” przekazał do raomszczańskiego schroniska wiele kocich smakołyków oraz cieplutkie kocyki, kołderki i poduchy. Kocia Arka otrzymała natomiast środki finansowe zbierane podczas akcji. Wszystkim darczyńcom składamy serdeczne podziękowania.

2021-02-28 20:01:45        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Wiśniewska

Bezpieczne i zdrowe zabawy zimowe

W lutym w klasach młodszych odbył się konkurs plastyczny "Bezpieczne i zdrowe zabawy zimowe". Pięknie wykonane prace zostały ocenione i nagrodzone. Organizatorkami konkursu były p. I. Koko szczyk, D. Kondzielewska i M. Śledź.

2021-02-25 23:14:57        dodał(a): mariola        Autor: p. I. Kokoszczyk

Dzień Kota w I A

W piątek 19 lutego dzieci z klasy 1 a obchodziły Dzień Kota. Dzięki ciekawej lekcji online przenieśliśmy się na Wyspę kotów, czyli Cypr. Dowiedzieliśmy się o tym, że dawno temu koty uratowały mieszkańców przed plagą węży. Odtąd są one bardzo doceniane i kochane. Poznaliśmy mnóstwo ciekawostek o tych miłych zwierzętach. Potem samodzielnie wykonaliśmy postacie kotów z różnorodnych materiałów. Włączyliśmy się też  w akcję szkolnego wolontariatu i zebraliśmy bardzo dużo karmy dla kotów i ciepłych okryć- poduszek i koców. Brawo My!

2021-02-22 14:00:52        dodał(a): mariola        Autor: p. J. Muszyńska

Wyniki konkursu fotograficznego "Koty, kotki, koteczki"

2021-02-17 22:24:54        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Jędrych

Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia strojów naszych uczniów.

2021-02-16 23:25:32        dodał(a): mariola        Autor: A. Groszek-Solecka