PSP 7 Radomsko im. Romualda Traugutta Więcej informacji
Rekrutacja #2
Otwieramy świat wiedzy dla Ciebie! Więcej informacji

NSP 2021 – dla dzieci i młodzieży

Przypominamy, że do 30 września br. trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań, który jest obowiązkowy dla każdego niezależnie od wieku, stanu cywilnego czy wykonywanego zawodu. To wydarzenie ważne dla wszystkich obywateli, także tych najmłodszych.
Główny Urząd Statystyczny przygotował pakiet materiałów edukacyjnych dostępny na stronie
https://spis.gov.pl/dla-dzieci-i-mlodziezy/, który ma na celu przybliżenie dzieciom i młodzieży idei Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021.

2021-06-11 19:08:46        dodał(a): mariola

ROZPOCZĘLIŚMY WSPÓŁPRACĘ Z CENTRUM EDUKACYJNYM COGITO

Nasza szkoła podpisała porozumienie o zawarciu współpracy z Centrum Edukacyjnym Cogito.
➡️Zawarte porozumienie ma na celu stworzenie przestrzeni i warunków do współdziałania w obszarach dydaktyczno-wychowawczym i kulturalno-oświatowym, a także umożliwienie szeroko rozumianej współpracy w ramach doskonalenia zawodowego nauczycieli. ????‍????????‍????

2021-06-10 23:28:29        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Groszek - Solecka

Zaczytane Sówki

7 czerwca 2021 odbył się happening promujący czytelnictwo.????Szkolny Klub Czytelniczy „Zaczytane Sówki”????, który dołączył do programu PoczytajMy pod patronatem Centrum Edukacji Obywatelskiej, z uśmiechem na ustach wyruszył bajkowym korowodem na ulice naszego miasta. Uczniowie przebrani byli w kolorowe stroje, ze śpiewem na ustach, dzierżąc w dłoniach transparenty z tytułami książek wesoło wędrowali. Podczas przemarszu odczytywane były także utwory literackie, wiersze oraz hasła promujące czytelnictwo. Mamy nadzieję, że happening przyczyni się do zwiększenia czytelnictwa w naszym mieście.????????????️☺️

2021-06-09 17:19:45        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Groszek - Solecka

Makulatura i nakrętki dla Kacpra Pluty

Drodzy Rodzice i Uczniowie.

Jako szkoła włączamy się w akcję zbierania makulatury i nakrętek dla Kacpra Pluty. Od poniedziałku 7.06 można przynosić w/w surowce do szatni naszej szkoły (wejście od ul. ks. Kościowa).

2021-06-07 14:36:59        dodał(a): mariola

Świat w oczach dzieci

Z okazji Dnia Dziecka uczniowie klas 3 wzięli udział w grze terenowej „Świat w oczach dzieci”. ????????Dzieci mogły rozwinąć swoje zainteresowania poznawcze oraz zastosować w praktyce wiadomości i umiejętności I etapu edukacyjnego. Doskonaliły umiejętności współpracy i samodzielności, a także rozwijały postawy ekologiczne i prospołeczne. Było mnóstwo zabawy i radości. ????‍♀️????‍♂️????☺️????????????

2021-06-07 20:07:58        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Groszek - Solecka

Ślubowanie uczniów klasy Ic

W ostatnich dniach do ślubowania przystąpiła także klasa I c. ????‍????????‍????????????

Ślubowanie uczniów klasy Ia

Wczoraj uczniowie klasy I a przystąpili do uroczystego ślubowania na ucznia naszej szkoły. ☺️????‍???? Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia. ????????????

2021-06-02 07:23:33        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Groszek - Solecka

Dzień Dziecka w szkole

Dziś, w Dniu Dziecka w naszej szkole było wesoło i kolorowo. ????????❤️????Każda klasa świętowała w swoim gronie, a Pan Dyrektor częstował wszystkie dzieci pysznymi lodami ????????????????????????????????????

2021-06-01 22:00:45        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Cichuta

2021-06-01 07:28:52        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Cichuta

Sukcesy naszych uczniów na Festiwalu Maryjnym

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w Ogólnopolskim Festiwalu Twórczości Maryjnej Dzieci i Młodzieży "Sancta Maria" w Częstochowie.

Patronat honorowy nad festiwalem twórczości maryjnej objęli: ks. abp Wacław Depo, metropolita częstochowski, o. Samuel Pacholski, przeor Jasnej Góry, o. Nikodem Kilnar, krajowy duszpasterz muzyków kościelnych. Tegoroczna edycja odbywała się pod hasłem "Maryjne Kapliczki w Polskim Krajobrazie"

Pokaż galerię zdjęć

2021-06-01 07:08:24        dodał(a): mariola        Autor: p. I. Traczyk