PSP 7 Radomsko im. Romualda Traugutta Więcej informacji
Rekrutacja #2
Otwieramy świat wiedzy dla Ciebie! Więcej informacji

Zaczytane Sówki

7 czerwca 2021 odbył się happening promujący czytelnictwo.????Szkolny Klub Czytelniczy „Zaczytane Sówki”????, który dołączył do programu PoczytajMy pod patronatem Centrum Edukacji Obywatelskiej, z uśmiechem na ustach wyruszył bajkowym korowodem na ulice naszego miasta. Uczniowie przebrani byli w kolorowe stroje, ze śpiewem na ustach, dzierżąc w dłoniach transparenty z tytułami książek wesoło wędrowali. Podczas przemarszu odczytywane były także utwory literackie, wiersze oraz hasła promujące czytelnictwo. Mamy nadzieję, że happening przyczyni się do zwiększenia czytelnictwa w naszym mieście.????????????️☺️

2021-06-09 17:19:45        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Groszek - Solecka

Makulatura i nakrętki dla Kacpra Pluty

Drodzy Rodzice i Uczniowie.

Jako szkoła włączamy się w akcję zbierania makulatury i nakrętek dla Kacpra Pluty. Od poniedziałku 7.06 można przynosić w/w surowce do szatni naszej szkoły (wejście od ul. ks. Kościowa).

2021-06-07 14:36:59        dodał(a): mariola

Świat w oczach dzieci

Z okazji Dnia Dziecka uczniowie klas 3 wzięli udział w grze terenowej „Świat w oczach dzieci”. ????????Dzieci mogły rozwinąć swoje zainteresowania poznawcze oraz zastosować w praktyce wiadomości i umiejętności I etapu edukacyjnego. Doskonaliły umiejętności współpracy i samodzielności, a także rozwijały postawy ekologiczne i prospołeczne. Było mnóstwo zabawy i radości. ????‍♀️????‍♂️????☺️????????????

2021-06-07 20:07:58        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Groszek - Solecka

Ślubowanie uczniów klasy Ic

W ostatnich dniach do ślubowania przystąpiła także klasa I c. ????‍????????‍????????????

Ślubowanie uczniów klasy Ia

Wczoraj uczniowie klasy I a przystąpili do uroczystego ślubowania na ucznia naszej szkoły. ☺️????‍???? Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia. ????????????

2021-06-02 07:23:33        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Groszek - Solecka

Dzień Dziecka w szkole

Dziś, w Dniu Dziecka w naszej szkole było wesoło i kolorowo. ????????❤️????Każda klasa świętowała w swoim gronie, a Pan Dyrektor częstował wszystkie dzieci pysznymi lodami ????????????????????????????????????

2021-06-01 22:00:45        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Cichuta

2021-06-01 07:28:52        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Cichuta

Sukcesy naszych uczniów na Festiwalu Maryjnym

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w Ogólnopolskim Festiwalu Twórczości Maryjnej Dzieci i Młodzieży "Sancta Maria" w Częstochowie.

Patronat honorowy nad festiwalem twórczości maryjnej objęli: ks. abp Wacław Depo, metropolita częstochowski, o. Samuel Pacholski, przeor Jasnej Góry, o. Nikodem Kilnar, krajowy duszpasterz muzyków kościelnych. Tegoroczna edycja odbywała się pod hasłem "Maryjne Kapliczki w Polskim Krajobrazie"

Pokaż galerię zdjęć

2021-06-01 07:08:24        dodał(a): mariola        Autor: p. I. Traczyk

Dzień Mamy w IA

Uczniowie klasy Ia uczcili Dzień Mamy. Zapraszamy do obejrzenia montażu słowno-muzycznego, który przygotowała wraz z uczniami wychowawczyni klasy Pani Joanna Muszyńska.

Jednocześnie dołączamy się do życzeń i przesyłam gorące pozdrowienia wszystkim Mamom. ????????????????

2021-05-26 07:23:33        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Groszek - Solecka

Wywiadówki

Przypominam Państwu, że w środę 2 czerwca br. na platformie Teams odbędą się wywiadówki.
klasy 1-3 godzina 16.30
klasy 4-8 godzina 17.30