PSP 7 Radomsko im. Romualda Traugutta Więcej informacji
Dobra edukacja to bilet do jakości życia! Więcej informacji
Rekrutacja #2
Otwieramy świat wiedzy dla Ciebie! Więcej informacji

Raport o stanie zapewniania dostępności podmiotu publicznego

2021-03-30 08:21:15        dodał(a): mariola

Klasa Ic "odwiedziła" Muzeum Regionalne im. Stanisława Sankowskiego w Radomsku

Klasa Ic "odwiedziła" właśnie Toruń, dzięki wystawie w Muzeum Regionalne im. Stanisława Sankowskiego w Radomsku. Na naszych uczniów czekało wiele atrakcji. Poznali oni historię toruńskich pierników, ich smak ????, a także mieli okazję własnoręcznie wykonać swoje pierniczki. Dodatkowo dzięki wykonanym doświadczeniom poznali różne prawa fizyki. Miło i przyjemnie spędzili czas na zabawie oraz nauce. ????☺️????

Pokaż galerię zdjęć

2021-06-18 21:23:22        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Groszek - Solecka

INNOWACYJNE ZAJĘCIA - GRY I ZABAWY DYDAKTYCZNE Z ELEMENTAMI KODOWANIA - NAUKA PRZEZ ZABAWĘ

Dziś odbyły się ostatnie w tym roku szkolnym innowacyjne zajęcia dodatkowe GRY I ZABAWY DYDAKTYCZNE Z ELEMENTAMI KODOWANIA - NAUKA PRZEZ ZABAWĘ. Podczas tych zajęć, postawiliśmy zdecydowanie na zabawę, ruch i muzykę. ????????????‍♀️????????‍♂️???????? Wszyscy świetnie się bawili, a także wyrazili baaardzo dużą chęć, uczestnictwa w takich zajęciach w przyszłym roku szkolnym. ☺️????

2021-06-17 19:51:17        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Groszek - Solecka

Wycieczka do Napoleonowa

We wtorek 15 czerwca klasy IIIB i IIIC odwiedziły gospodarstwo agroturystyczne w Napoleonowie. Na naszych uczniów czekało wiele atrakcji i zabaw. Mieli okazję przejechać się bryczką po malowniczej okolicy, mogli podziwiać konie z tamtejszej stajni, a nawet zaprzyjaźnić się z niektórymi. Było także pieczenie kiełbasek przy ognisku. Pogoda sprzyjała harcom i beztroskiej zabawie na świeżym powietrzu. Z całą pewnością wyprawa ta pozostanie długo w naszej pamięci! ????????????????????????

2021-06-16 20:14:36        dodał(a): mariola

SPOTKANIE Z PANIĄ SĘDZIĄ

2021-06-16 20:14:36        dodał(a): mariola

ZACZYTANE SÓWKI

14 czerwca odbyło się ostatnie, w tym roku szkolnym, spotkanie KLUBU CZYTELNICZEGO "ZACZYTANE SÓWKI ????". Jak obiecałyśmy była niespodzianka ????????????????☀️ i super zabawa. Wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że w przyszłym roku działamy dalej. Jak powiedziała Olga -"Będzie o nas słychać nie tylko w Radomsku, ale w całej Polsce????????????????"

2021-06-14 21:57:17        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Groszek - Solecka

Warsztaty profilaktyczne

W minionym tygodniu w naszej szkole odbyły się warsztaty profilaktyczne z zakresu treningu asertywności, tolerancji i szacunku, a także zachowań ryzykownych. W warsztatach udział wzięły wszystkie klasy naszej szkoły od I do VIII. Warsztaty prowadzone były przez trenerów z Centrum Działań Profilaktycznych. ????

Pokaż galerię zdjęć

2021-06-14 21:19:39        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Groszek - Solecka

CZYTAMY Z KLASĄ lekturki spod chmurki

10 czerwca w ramach zakończenia II edycji MIĘDZYNARODOWEGO PROJEKTU EDUKACYJNEGO „CZYTAMY Z KLASĄ lekturki spod chmurki” uczniowie klasy Ia i IIIb gościli w naszej szkole autorkę książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych Panią ELŻBIETĘ STĘPIEŃ. Nasz gość opowiadał małym pasjonatom literatury o swojej twórczości. Rozmawialiśmy o ciekawych książkach oraz poruszaliśmy ważne wątki natury ekologicznej. Był to bardzo miło spędzony czas.

2021-06-14 21:19:39        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Cichuta

NSP 2021 – dla dzieci i młodzieży

Przypominamy, że do 30 września br. trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań, który jest obowiązkowy dla każdego niezależnie od wieku, stanu cywilnego czy wykonywanego zawodu. To wydarzenie ważne dla wszystkich obywateli, także tych najmłodszych.
Główny Urząd Statystyczny przygotował pakiet materiałów edukacyjnych dostępny na stronie
https://spis.gov.pl/dla-dzieci-i-mlodziezy/, który ma na celu przybliżenie dzieciom i młodzieży idei Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021.

2021-06-11 19:08:46        dodał(a): mariola

ROZPOCZĘLIŚMY WSPÓŁPRACĘ Z CENTRUM EDUKACYJNYM COGITO

Nasza szkoła podpisała porozumienie o zawarciu współpracy z Centrum Edukacyjnym Cogito.
➡️Zawarte porozumienie ma na celu stworzenie przestrzeni i warunków do współdziałania w obszarach dydaktyczno-wychowawczym i kulturalno-oświatowym, a także umożliwienie szeroko rozumianej współpracy w ramach doskonalenia zawodowego nauczycieli. ????‍????????‍????

2021-06-10 23:28:29        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Groszek - Solecka