PSP 7 RADOMSKO

Grono pedagogiczne

Herosi naszej szkoły

p. Gniłka Aleksandra – Nauczyciel języka polskiego
p. Jasiulewicz Elżbieta – Wicedyrektor szkoły, nauczyciel języka polskiego
p. Bartnik Radosław – Dyrektor szkoły,nauczyciel historii
p. Biniek Anna – Wychowawca świetlicy, nauczyciel przyrody
p. Blada Katarzyna – Nauczyciel w-f
p. Borowiecka Grzywacz Jadwiga – Nauczyciel plastyki i historii
p. Braszczyńska Katarzyna – Nauczyciel języka polskiego
p. Brylik Joanna –  Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
p. Chowaniec Aleksandra – Nauczyciel przyrody i biologii
p. Cichuta Łukasz – Nauczyciel w–f, Nauczyciel wspomagający
p. Cichuta Kamila - Nauczyciel wspomagający
p. Ćwiek Małgorzata – Nauczyciel religii
p. Dygudaj Agnieszka – Nauczyciel matematyki
p. Fimowicz-Bednarska Małgorzata – Nauczyciel Bibliotekarz
p. Giec Julita – Wychowawca świetlicy
p. Solecka-Groszek Aleksandra - Nauczyciel wspomagający

p. Grzesiczak Arkadiusz – Nauczyciel w-f
p. Grzywna Agnieszka – Nauczyciel muzyki
p. Hanulak Ewa – Psycholog
p. Idzikowska Dorota – Nauczyciel świetlicy
p. Janacz Beata – Nauczyciel plastyki i techniki
p. Janik Jolanta – Nauczyciel chemii i techniki
p. Jasińska Anna – Rewalidacja
p. Jasnos Jacek – Nauczyciel w-f
p. Jędrych Mariola – Pedagog
p. Jędrzejczyk Agnieszka - Nauczyciel matematyki i informatyki
p. Kaczka Ewa – Nauczyciel języka angielskiego
p. Kaczmarczyk Edyta – Nauczyciel wspomagający
p. Koch Renata – Nauczyciel oddziału przedszkolnego
p. Kokoszczyk Iwona – Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej 
p. Kondzielewska Dorota – Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
p. Kowalczyk Katarzyna – Nauczyciel religii
p. Kozłowska Elżbieta – Nauczyciel w-f, doradztwo zawodowe
p. Kruszewska Iwona – Nauczyciel języka niemieckiego i angielskiego
p. Kruszewski Sławomir – Nauczyciel w-f, Nauczyciel wspomagający
p. Kurzyk Małgorzata – Nauczyciel języka niemieckiego
p. Łopusińska Beata – Nauczyciel języka niemieckiego
p. Muszyńska Joanna – Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
p. Mysłek Sebastian – Nauczyciel w–f i EDB
p. Pokropska Mariola – Nauczyciel informatyki
p. Prudło Agnieszka – nauczyciel języka polskiego
p. Rajtar Ewa – Nauczyciel języka polskiego
p. Sikorska Sylwia - Nauczyciel geografii
p. Sojczyńska Aneta – Nauczyciel języka angielskiego
p. Solarik Zbigniew – Nauczyciel w-f i historii
p. Stalka Anna – Nauczyciel historii i WOS
p. Stępień Ewa – Nauczyciel fizyki i matematyki
p. Stępnicka Elżbieta – Nauczyciel informatyki 
p. Soska Nina - Nauczyciel wspomagający
p. Szalińska Paulina – Nauczyciel wspomagający
p. Szyda Małgorzata – Nauczyciel Bibliotekarz
p. Śledź Maria – Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
p. Świerczyńska Agnieszka - Nauczyciel wspomagający
p. Tasarz Małgorzata – Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

p. Traczyk Iwona – Nauczyciel religii
p. Trajdos Katarzyna – Nauczyciel matematyki 
p. Urbaniak Zuzanna – Pedagog i logopeda
p. Wawrzyńczak Bożena – Nauczyciel języka polskiego
p. Węgrzyński Bogdan – Nauczyciel geografii
p. Wilkoszewska-Cyganek Katarzyna – Nauczyciel języka angielskiego
p. Wiśniewska Mariola – Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
p. Wolska Karolina - Nauczyciel wspomagający
p. Żak Piotr – Nauczyciel matematyki

 

 

0000-00-00 00:00:00     Autor: mariola